
Навушники-вкладиші FiiO FF3S. Навушники-вкладиші з динамічним берилієвим випромінювачем.
8 580 ₴
- В наявності
- Код: 160724635
+380 (97) 308-94-32
Менеджер- 0 (800) 33-15-07Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Навушники-вкладиші FiiO FF3S оснащені динамічним берилієвим випромінювачем, що забезпечує чисте та деталізоване звучання. Модель відрізняється комфортною посадкою та компактним дизайном, що робить їх ідеальними для щоденного використання. Високоякісні матеріали та продумана конструкція гарантують довговічність і надійність. Ці навушники підходять для прослуховування музики, перегляду відео та спілкування по телефону, забезпечуючи відмінну якість звуку в будь-яких умовах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiio |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18g |
| Імпеданс | 45 Ohm |
| Колір корпусу | Чорний |
| Конструкція | Відкриті |
| Мoдель | FF3s |
| Марка | FiiO |
| Роз'єм | Jack 3,5 |
| Зв'язок | Дротові |
| Тип | Вкладки |
| Частотний діапазон | 20-20000 Hz |
| Чутливість | 105 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 580 ₴

