Монітор Asus 32" (PA32UCGK)
  • В наявності
  • Код: 111338367
Монітор Asus 32" (PA32UCGK)
Менеджер
    Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Монітор Asus 32" PA32UCGK — професійне рішення для роботи з кольором та графікою. Модель оснащена 32-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 4K UHD, що забезпечує високу деталізацію та точність передачі кольору. Технологія HDR і широкий колірний охоплення дозволяють відображати насичені та реалістичні зображення. Монітор підтримує калібрування кольору, що робить його ідеальним для фотографів, дизайнерів та відеомонтажерів. Ергономічний дизайн і безліч інтерфейсів забезпечують зручність використання та сумісність з різними пристроями.
Характеристики
Основні
ВиробникAsus
Гарантійний термін12 міс
Колір корпусуЧорний
Сенсорний екранНі
СтанНовий
Частота поновлення120 Гц
Функції
ТВ-тюнерНі
Екран
Час відгуку5 мс
Користувальницькі характеристики
Глибина з підставкою240 мм
Діагональ екрана32 дюйми
ДинамікиНемає
Динамічне контрастне ставлення1000000:1
Додаткові функціїAMD FreeSync
МoдельPA32UCG-K
МаркаASUS
Настінний монтажДа
Покриття матриціМатове
ПортиHDMI, USB, USB-C, DisplayPort
Споживання енергії60
Споживання енергії в режимі очікування0.5 Вт