Монітор Asus 32" PA32UCXR
  • В наявності
  • Код: 164157434
Монітор Asus 32" PA32UCXR
Менеджер
    Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Монітор Asus 32" PA32UCXR є професійним пристроєм з високою роздільною здатністю та точною передачею кольору, ідеально підходить для роботи з графікою та відео. Екран діагоналлю 32 дюйми забезпечує комфортний огляд та високу деталізацію зображення. Модель оснащена сучасними технологіями калібрування кольору та широким колірним охопленням, що гарантує точність і насиченість відтінків. Монітор підтримує різні інтерфейси підключення, що робить його універсальним рішенням для професіоналів і творчих спеціалістів.
Характеристики
Основні
ВиробникAsus
Гарантійний термін12 міс
Колір корпусуЧорний
Сенсорний екранНі
СтанНовий
Тип матриціIPS
Частота поновлення60 Гц
Функції
ТВ-тюнерНі
Екран
Час відгуку5 мс
Користувальницькі характеристики
Висота з підставкою601 мм
Глибина з підставкою245 мм
Діагональ екрана32 дюйми
ДинамікиМає вбудовані динаміки
Динамічне контрастне ставлення1000000:1
Додаткові функціїHDR
МoдельProArt PA32UCXR
МаркаASUS
Потужність динаміків6 Вт
Настінний монтажДа
Покриття матриціАнтивідблискове
ПортиDisplayPort, HDMI, USB
Споживання енергії42
Споживання енергії в режимі очікування0.5 Вт
Розмір пікселя0.184 мм