Монітор Asus 32" PA32UCXR є професійним пристроєм з високою роздільною здатністю та точною передачею кольору, ідеально підходить для роботи з графікою та відео. Екран діагоналлю 32 дюйми забезпечує комфортний огляд та високу деталізацію зображення. Модель оснащена сучасними технологіями калібрування кольору та широким колірним охопленням, що гарантує точність і насиченість відтінків. Монітор підтримує різні інтерфейси підключення, що робить його універсальним рішенням для професіоналів і творчих спеціалістів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Функції | |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Екран | |
| Час відгуку | 5 мс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота з підставкою | 601 мм |
| Глибина з підставкою | 245 мм |
| Діагональ екрана | 32 дюйми |
| Динаміки | Має вбудовані динаміки |
| Динамічне контрастне ставлення | 1000000:1 |
| Додаткові функції | HDR |
| Код сертифікації | 1692522 |
| Мoдель | ProArt PA32UCXR |
| Марка | ASUS |
| Потужність динаміків | 6 Вт |
| Настінний монтаж | Да |
| Покриття матриці | Антивідблискове |
| Порти | DisplayPort, HDMI, USB |
| Споживання енергії | 42 |
| Споживання енергії в режимі очікування | 0.5 Вт |
| Розмір пікселя | 0.184 мм |
| Розмір екрана | 81 |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Режим HDR | Да |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| Технологія | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Кути огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кути огляду по горизонталі | 178 ° |
| Функція повороту | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 359 ₴



