Монітор Philips 27" 27E1N1300AE
  • В наявності
  • Код: 163636701
Менеджер
    Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монітор Philips 27" 27E1N1300AE пропонує високу якість зображення та зручність у використанні. Діагональ екрану 27 дюймів забезпечує комфортний перегляд та роботу з різними завданнями. Модель оснащена сучасними технологіями для яскравої та чіткої картинки, що робить її відмінним вибором для дому та офісу. Елегантний дизайн та чорний колір корпусу легко впишуться в будь-який інтер’єр. Монітор підтримує стандартні інтерфейси підключення, забезпечуючи сумісність з більшістю пристроїв.
Характеристики
Основні
ВиробникPhilips
Гарантійний термін12 міс
Колір корпусуЧорний
Сенсорний екранНі
СтанНовий
Частота поновлення100 Гц
Розміри
Вага5.9 кг
Функції
ТВ-тюнерНі
Екран
Час відгуку4 мс
Користувальницькі характеристики
Глибина з підставкою220 мм
Діагональ екрана27 дюймів
ДинамікиМає вбудовані динаміки
Динамічне контрастне ставлення1300:1
Додаткові функціїFlicker Free
Клас енергоефективності в режимі HDRНе можна застосувати
Клас енергоефективності в режимі SDRE
Мoдель27E1N1300AE/00
МаркаPhilips
Потужність динаміків2 Вт
Настінний монтажДа
Покриття матриціАнтивідблискове
Споживання енергії19
Споживання енергії в режимі очікування0.5 Вт
Розмір пікселя0.274 мм