
Монітор ASUS ProArt PA24ACRV 90LM08Y0-B01M70
22 358 ₴
- В наявності
- Код: 166309864
+380 (97) 308-94-32
Менеджер- 0 (800) 33-15-07Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монітор ASUS ProArt PA24ACRV — професійне рішення для роботи з кольором та графікою. Модель оснащена 24-дюймовим IPS-екраном з роздільною здатністю WUXGA, що забезпечує точну передачу кольорів та широкі кути огляду. Підтримка 100% sRGB та 95% DCI-P3 гарантує високу точність відображення кольорів, що важливо для дизайнерів та фотографів. Монітор має ергономічну підставку з регулюванням по висоті, нахилу та повороту, а також оснащений сучасними інтерфейсами USB-C та DisplayPort для зручного підключення. ASUS ProArt PA24ACRV ідеально підходить для професійної роботи з зображеннями та відео.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 5.6 кг |
| Функції | |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина з підставкою | 197 мм |
| Річне споживання енергії | 18 kWh |
| Діагональ екрана | 23,8 дюйма |
| Динаміки | Є вбудовані динаміки |
| Динамічне контрастне ставлення | 3000:1 |
| Додаткові функції | HDR |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | E |
| Код сертифікації | 1829124 |
| Мoдель | PA24ACRV |
| Марка | ASUS |
| Потужність динаміків | 4 Вт |
| Настінний монтаж | Да |
| Покриття матриці | Антивідблискове |
| Порти | 2x DisplayPort, USB-C, 2x USB-C, HDMI, Вихід лінійного аудіо |
| Споживання енергії | 15 |
| Споживання енергії в режимі очікування | 0.5 Вт |
| Розмір пікселя | 0.206 мм |
| Розмір екрана | 61 |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Режим HDR | Да |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| Технологія | LCD |
| Тип підсвічування | LED |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Кути огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кути огляду по горизонталі | 178 ° |
| Функція повороту | Да |
| Частота оновлення | 75Hz |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 358 ₴






