Підлогова колонка Heco Aurora 700 Black – це високоякісна акустична система, призначена для відтворення чистого та потужного звуку в домашніх умовах. Модель оснащена сучасними динаміками, що забезпечують глибокі баси та чіткі високі частоти. Корпус виконаний у стильному чорному кольорі, що дозволяє легко вписати колонку в будь-який інтер’єр. Ідеально підходить для прослуховування музики та перегляду фільмів з високою якістю звуку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heco |
| Вага | 19.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 8 |
| Код виробника | AURORA700 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Компоненти | Підлоговий динамік |
| Конструкція | 3-смугова |
| Мoдель | Aurora 700 |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Потужність | 300 |
| Тип | Підлогова |
| Частотний діапазон | 25-43500 Hz |
| Чутливість | 92 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴



