
Фронтальні акустичні колонки Focal Aria EvoXN°1 Prime Walnut 1 шт.
49 688 ₴
- В наявності
- Код: 162719340
+380 (97) 308-94-32
Менеджер- 0 (800) 33-15-07Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Поличний динамік Focal Aria Evo X N°1 (No1)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Focal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність | 250 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Полична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 8 Ohm |
| Код виробника | 3544058763243 |
| Мoдель | Aria Evo X N°1 |
| Марка | Focal |
| Номінальна потужність RMS | 120 Вт |
| Ефективність | 89 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 688 ₴

