
Сабвуфер активний SVS SB-3000 Black
84 606 ₴
- В наявності
- Код: 73981383
+380 (97) 308-94-32
Менеджер- 0 (800) 33-15-07Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Безпрецедентний еталонний звук сабвуфера дивовижна ціна, а також компактні розміри відрізняють SB-3000 від все в наявності. Складний чіп Sledge STA-800D2 DSP, інноваційний, 13-дюймовий драйвер SVS з високим ходом і оптимізований корпус вони контролюють кімнату, надаючи глибші баси та вищий вихідний рівень ніж це зазвичай можливо з таким маленьким сабвуфером. Ідеальне рішення для низькі опорні частоти в аудіофільських музичних системах або в кімнати для домашніх кінотеатрів, SB-3000 встановлює нові стандарти продуктивності його ціна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SVS |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код виробника | 856677007602 |
| Мoдель | SB-3000 |
| Марка | SVS |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 800 Вт |
| Тип | Сабвуфер |
| Частотна характеристика | 18-270 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 606 ₴










