
Акустична колонка Magnat Monitor Reference 2A 1 шт.
22 318 ₴
- В наявності
- Код: 117465996
+380 (97) 308-94-32
Менеджер- 0 (800) 33-15-07Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Magnat. Monitor Reference 2A. Компактні, активні, 2-смугові колонки на підставці Bass-Reflex з Bluetooth, HDMI-входом та фонографічним входом. Ширина всього 175 мм і висота 290 мм, Reference 2A є компактною колонкою на підставці/поличці, і все ж пропонує повний спектр можливостей, які мають інші моделі з цієї серії. Слухати музику зі смартфона так само просто, як відтворювати релаксуючу музику з колекції вінілових платівок. Завдяки Bluetooth-входу (версія 5.0) aptx, HDMI-входу з ARC, фонографічному входу та іншим аналоговим і цифровим входам швидко замінює повну систему...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnat |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код виробника | D172720 |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | 2-канальна |
| Мoдель | Monitor Reference 2A |
| Марка | Magnat |
| Номінальна потужність RMS | 75 Вт |
| Частотний діапазон | 38-40000 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 318 ₴

