
Акустична система WILSON Six чорна 1 шт.
14 157 ₴
- В наявності
- Код: 89661529
+380 (97) 308-94-32
Менеджер- 0 (800) 33-15-07Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
WILSON Six Чорний. Підлогові акустичні колонки. WILSON Six Чорний. це відмінне рішення для любителів музики, які цінують високу якість звуку. Незалежно від того, чи використовуєте їх для відтворення музики з класичних стереосистем, сучасних стримерів мережевих файлів, чи хочете покращити якість звуку з телевізора, ці колонки виправдають ваші очікування. Сучасні динаміки та звукові технології. Оснащені. високочастотним динаміком. діаметром 1 дюйм (2,5 см) та двома. низькочастотними/середньочастотними динаміками. діаметром 6,5 дюйма (16,5 см), колонки. WILSON Six. забезпечують...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wilson |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 8 |
| Код виробника | WILSONSIXBLACK |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | 2-смугова |
| Мoдель | Six |
| Марка | Wilson |
| Матеріал | МДФ |
| Низькочастотний динамік | 165 мм |
| Номінальна потужність RMS | 130 Вт |
| Частотний діапазон | 50-20000 Hz |
| Ефективність | 90 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 157 ₴

