Монітор Philips 275V8LA/00
140 474 ₴
- Немає в наявності
- Код: 139108768
Монітор Philips 275V8LA/00Немає в наявності
140 474 ₴
+380 (97) 308-94-32
Менеджер- 0 (800) 33-15-07Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Монітор Philips 275V8LA/00 є якісним пристроєм з діагоналлю 27 дюймів, що забезпечує чітке та яскраве зображення завдяки роздільній здатності Full HD. Модель оснащена сучасними технологіями для комфортної роботи та розваг, включаючи швидку реакцію та широкі кути огляду. Елегантний дизайн і тонкі рамки роблять цей монітор відмінним вибором для дому та офісу. Підтримка різних інтерфейсів дозволяє легко підключати пристрій до комп’ютерів та інших гаджетів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Частота поновлення | 75 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 4.1 кг |
| Функції | |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Екран | |
| Час відгуку | 4 мс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина з підставкою | 231 мм |
| Річне споживання енергії | 26 кВтч |
| Динаміки | Немає |
| Динамічне контрастне ставлення | Мега |
| Додаткові функції | Flicker Free |
| Діагональ екрана | 27 дюймів |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Не можна застосувати |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | F |
| Код сертифікації | 1258715 |
| Мoдель | 275V8LA |
| Марка | Philips |
| Потужність динаміків | 2 Вт |
| Настінний монтаж | Да |
| Покриття матриці | Матове |
| Споживання енергії | 25,2 |
| Споживання енергії в режимі очікування | 0.5 Вт |
| Розмір пікселя | 0.23 мм |
| Розмір екрана | 69 |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Роз'єми | DisplayPort, HDMI, USB-C |
| Режим HDR | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Стандарт VESA | Не можна застосувати |
| Технологія | LCD |
| Тип підсвічування | LCD |
| Кути огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кути огляду по горизонталі | 178 ° |
| Функція повороту | Немає |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴

