Монітор Alienware AW2523HF (210-BFIM)
140 474 ₴
- Немає в наявності
- Код: 141831760
Монітор Alienware AW2523HF (210-BFIM)Немає в наявності
140 474 ₴
+380 (97) 308-94-32
Менеджер- 0 (800) 33-15-07Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Монітор Alienware AW2523HF — це високоякісний ігровий пристрій з діагоналлю 24,5 дюйма та роздільною здатністю Full HD. Забезпечує плавне зображення завдяки частоті оновлення 240 Гц та часу відгуку 1 мс, що ідеально підходить для динамічних ігор. Технологія IPS гарантує яскраві кольори та широкі кути огляду. Монітор оснащений сучасними інтерфейсами для зручного підключення та стильним дизайном у чорному кольорі, який впишеться в будь-який ігровий сетап.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Частота поновлення | 360 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Функції | |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Екран | |
| Час відгуку | 3 мс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина з підставкою | 244 мм |
| Діагональ екрана | 24,5 дюйма |
| Динаміки | Немає |
| Динамічне контрастне ставлення | 1000:1 |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоефективності | E |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | E |
| Код сертифікації | 1253618 |
| Мoдель | AW2523HF |
| Марка | Dell |
| Настінний монтаж | Да |
| Покриття матриці | Антивідблискове |
| Порти | USB-C |
| Споживання енергії | 15,8 |
| Споживання енергії в режимі очікування | 0.3 Вт |
| Розмір пікселя | 0.283 мм |
| Розмір екрана | 62 |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Режим HDR | Да |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Стандарт VESA | Не можна застосувати |
| Технологія | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Тип пристрою | Споживча |
| Кути огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кути огляду по горизонталі | 178 ° |
| Функція повороту | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴

