Монітор BenQ EW3270U Metallic Grey (9H.LGVLA.TSE)
140 474 ₴
- Немає в наявності
- Код: 62880922
Монітор BenQ EW3270U Metallic Grey (9H.LGVLA.TSE)Немає в наявності
140 474 ₴
+380 (97) 308-94-32
Менеджер- 0 (800) 33-15-07Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Монітор BenQ EW3270U Metallic Grey пропонує високу якість зображення з роздільною здатністю 4K UHD, забезпечуючи чіткість і яскравість кожної деталі. Екран діагоналлю 32 дюйми ідеально підходить для роботи та розваг, підтримує технологію HDR для покращеного кольорового сприйняття. Пристрій оснащений функцією захисту очей, знижуючи навантаження при тривалому використанні. Сучасний дизайн у металевому сірому кольорі гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр. Монітор сумісний з різними пристроями завдяки численним портам підключення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Функції | |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Екран | |
| Час відгуку | 4 мс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина з підставкою | 215 мм |
| Діагональ екрана | 31,5 дюйма |
| Динаміки | Має вбудовані динаміки |
| Динамічне контрастне ставлення | 3000:1 |
| Додаткові функції | AMD FreeSync, Low Blue Light |
| Код сертифікації | 342312 |
| Мoдель | EW3270U |
| Марка | BenQ |
| Потужність динаміків | 2 Вт |
| Настінний монтаж | Да |
| Покриття матриці | Матове |
| Порти | DisplayPort, 2x HDMI, USB-C |
| Споживання енергії | 52 |
| Споживання енергії в режимі очікування | 0.5 Вт |
| Розмір пікселя | 0.18 мм |
| Розмір екрана | 80,01 |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Режим HDR | Да |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| Технологія | 4K UHD, LED |
| Тип матриці | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Тип пристрою | Споживча |
| Кути огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кути огляду по горизонталі | 178 ° |
| Функція повороту | Немає |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴

