Монітор BenQ Mobiuz Gaming EX3410R з діагоналлю 34 дюйми пропонує високу якість зображення завдяки роздільній здатності 2K та матриці VA. Частота оновлення 144 Гц забезпечує плавну та швидку картинку, що особливо важливо для геймерів. Викривлений екран покращує занурення в ігровий процес та знижує навантаження на очі. Модель оснащена сучасними інтерфейсами для підключення та підтримує технології, що підвищують комфорт і якість зображення. Ідеальний вибір для любителів ігор та мультимедійних розваг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Червоний |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Частота поновлення | 144 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 9.9 кг |
| Функції | |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина з підставкою | 270 мм |
| Динаміки | Немає |
| Динамічне контрастне ставлення | 3000:1 |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Діагональ екрана | 34 дюйми |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | F |
| Код сертифікації | 946151 |
| Мoдель | EX3410R |
| Марка | BenQ |
| Потужність динаміків | 2 Вт |
| Настінний монтаж | Да |
| Покриття матриці | Матове |
| Споживання енергії | 88 |
| Споживання енергії в режимі очікування | 0.5 Вт |
| Розмір екрана | 86 |
| Роздільна здатність | 3440x1440 |
| Роз'єми | DisplayPort, HDMI, USB |
| Режим HDR | Да |
| Співвідношення сторін | 21:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| Технологія | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Тип пристрою | Споживча |
| Кути огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кути огляду по горизонталі | 178 ° |
| Функція повороту | Немає |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴


