Шредер Qoltec AFFILATI об'ємом 23 літри призначений для ефективного та безшумного знищення документів. Пристрій оснащений надійним механізмом різання, який забезпечує безпеку конфіденційної інформації. Компактний дизайн і низький рівень шуму роблять його ідеальним для використання в офісі та вдома. Вмісткий контейнер на 23 літри дозволяє утилізувати велику кількість паперу без частого очищення. Просте керування та висока продуктивність забезпечують зручність і економію часу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qoltec |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.8 кг |
| Висота | 57.2 мм |
| Ширина | 36.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Функція реверсу, захист від перегрівання, Висувний кошик, Колеса в корпусі |
| Код виробника | 50329 |
| Кількість аркушів A4 | 10 |
| Мoдель | AFFILATI |
| Марка | Qoltec |
| Потужність | 100 |
| Об'єм кошика | 23 літри |
| Рівень шуму | 62 дБ |
| Стан | Нове |
| Тип різання | шредери |
| Рівень безпеки DIN | P-5 |
| Функції знищення | Папір |
| Ширина входу | 220 |
| Ширина різання (мм) | 2x15 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴







