
Оперативна пам'ять Coreparts MMKN044-32GB 32GB Модуль пам'яті (MMKN04432GB)
140 474 ₴
- Немає в наявності
- Код: 127530122
+380 (97) 308-94-32
Менеджер- 0 (800) 33-15-07Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Оперативна пам'ять Coreparts MMKN044-32GB об'ємом 32 ГБ призначена для підвищення продуктивності вашого комп’ютера. Модуль пам’яті забезпечує стабільну та швидку роботу системи, покращуючи багатозадачність та швидкість обробки даних. Сумісна з різними материнськими платами, що робить її універсальним рішенням для апгрейду. Висока якість та надійність гарантують тривалий термін служби та стабільну роботу пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| DIмм/SODIмм | DIмм |
| Код виробника | ммKN04432GB |
| Кількість модулів | 1 |
| Мoдель | ммKN044-32GB |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Частота | 2400MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴

