
Монітор ASUS ProArt PA27UCX-K (90LM04NC-B01370)
63 934 ₴
- В наявності
- Код: 95342083
+380 (97) 308-94-32
Менеджер- 0 (800) 33-15-07Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монітор ASUS ProArt PA27UCX-K є професійним рішенням для роботи з кольором та графікою. Модель оснащена 27-дюймовим 4K UHD дисплеєм з точною передачею кольорів та підтримкою HDR, що забезпечує високу яскравість і контрастність зображення. Пристрій ідеально підходить для дизайнерів, фотографів та відеомонтажерів завдяки широкому колірному охопленню та калібруванню на заводі. Монітор має багато портів для підключення та ергономічний дизайн, що робить його зручним у професійному використанні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Екран | |
| Час відгуку | 5 мс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ екрана | 27 дюймів |
| Динаміки | Має вбудовані динаміки |
| Динамічне контрастне ставлення | 1000:1 |
| Додаткові функції | HDR |
| Код сертифікації | 429611 |
| Мoдель | PA27UCX-K |
| Марка | ASUS |
| Потужність динаміків | 2 Вт |
| Настінний монтаж | Да |
| Покриття матриці | Матове |
| Порти | HDMI, USB |
| Споживання енергії | 46 |
| Споживання енергії в режимі очікування | 0.5 Вт |
| Розмір пікселя | 0.155 мм |
| Розмір екрана | 68 |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Режим HDR | Да |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Не має |
| Технологія | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Кути огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кути огляду по горизонталі | 178 ° |
| Функція повороту | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 934 ₴






