Монітор 24" Samsung LS24A400UJUXEN
  • В наявності
  • Код: 126509526
Менеджер
    Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Основні
ВиробникSamsung
Гарантійний термін12 міс
Колір корпусуЧорний
Сенсорний екранНі
СтанНовий
Тип матриціIPS
Частота поновлення75 Гц
Розміри
Вага3.4 кг
Функції
ТВ-тюнерНі
Екран
Час відгуку5 мс
Користувальницькі характеристики
Діагональ екрана24 дюйми
ДинамікиНемає
Динамічне контрастне ставленняМега
Додаткові функціїAMD FreeSync, Flicker Free
Клас енергоефективності в режимі HDRНе можна застосувати
Клас енергоефективності в режимі SDRE
МoдельS24A400UJUX
Настінний монтажДа
Покриття матриціМатове
ПортиDisplayPort, HDMI, USB-C
Споживання енергії15
Споживання енергії в режимі очікування0.5 Вт
Розмір пікселя0.3 мм