
Монітор iiyama T2254MSC-B1AG
20 944 ₴
- В наявності
- Код: 148192363
+380 (97) 308-94-32
Менеджер- 0 (800) 33-15-07Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монітор iiyama T2254MSC-B1AG є сучасним пристроєм з діагоналлю 22,5 дюйма, що забезпечує високу якість зображення та зручність використання. Модель оснащена сенсорним екраном, що дозволяє легко взаємодіяти з інтерфейсом і підвищує продуктивність роботи. Монітор підтримує роздільну здатність Full HD, забезпечуючи чітку та яскраву картинку. Ергономічний дизайн і регульована підставка дозволяють налаштувати екран під індивідуальні потреби користувача. Це ідеальне рішення для офісної роботи, навчання та мультимедійних завдань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Сенсорний екран | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 4.9 кг |
| Функції | |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ екрана | 22 дюйми |
| Динаміки | Немає |
| Динамічне контрастне ставлення | 1000:1 |
| Додаткові функції | Flicker Free |
| Клас енергоефективності | E |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Не можна застосувати |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | E |
| Код сертифікації | 1339100 |
| Мoдель | ProLite T2254MSC-B1AG |
| Марка | iiyama |
| Настінний монтаж | Да |
| Покриття матриці | Матове |
| Споживання енергії | 19 |
| Споживання енергії в режимі очікування | 0.5 Вт |
| Розмір точки | 0,274 |
| Розмір екрана | 55 |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | DisplayPort, HDMI, USB |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| Технологія | LED |
| Тип матриці | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Кути огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кути огляду по горизонталі | 178 ° |
| Функція повороту | Немає |
| Частота оновлення | 60Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 944 ₴










