
Монітор BenQ 27" SW272Q (9HLLPLBQBE)
48 654 ₴
- В наявності
- Код: 158657397
+380 (97) 308-94-32
Менеджер- 0 (800) 33-15-07Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монітор BenQ 27" SW272Q — професійне рішення для фотографів та дизайнерів, що забезпечує високу якість зображення та точну передачу кольорів. Модель оснащена 27-дюймовим IPS-екраном з роздільною здатністю 4K UHD, що дозволяє бачити найдрібніші деталі. Підтримка 99% AdobeRGB та 95% DCI-P3 гарантує насичені та реалістичні кольори. Монітор має апаратне калібрування, що забезпечує стабільність передачі кольорів при тривалій роботі. Ергономічний дизайн та широкий набір інтерфейсів роблять пристрій зручним та універсальним для професійного використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 8.3 кг |
| Функції | |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина з підставкою | 274 мм |
| Річне споживання енергії | 25 kWh |
| Діагональ екрана | 27 дюймів |
| Динаміки | Немає |
| Динамічне контрастне ставлення | 1000:1 |
| Додаткові функції | Flicker Free |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | F |
| Код сертифікації | 1435113 |
| Мoдель | SW272Q |
| Марка | BenQ |
| Настінний монтаж | Да |
| Покриття матриці | Антивідблискове |
| Порти | USB-C |
| Споживання енергії | 25 |
| Споживання енергії в режимі очікування | 0.5 Вт |
| Розмір екрана | 68 |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Режим HDR | Да |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| Технологія | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Тип пристрою | Споживча |
| Кути огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кути огляду по горизонталі | 178 ° |
| Функція повороту | Да |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 654 ₴










