
Монітор Viewsonic 16" OLED VP16-OLED VS19179
34 436 ₴
- В наявності
- Код: 158478001
+380 (97) 308-94-32
Менеджер- 0 (800) 33-15-07Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монітор Viewsonic 16" OLED VP16-OLED VS19179 пропонує високу якість зображення завдяки технології OLED, що забезпечує глибокий чорний колір та яскраві насичені відтінки. Діагональ 16 дюймів робить пристрій компактним і зручним для роботи та розваг. Модель оснащена сучасними інтерфейсами для підключення до різних пристроїв. Ергономічний дизайн і висока контрастність роблять цей монітор відмінним вибором для професіоналів і любителів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viewsonic |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Функції | |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ екрана | 16 дюймів |
| Динаміки | Немає |
| Динамічне контрастне ставлення | 20000000:1 |
| Додаткові функції | Flicker Free |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Не можна застосувати |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | B |
| Мoдель | VP16-OLED |
| Марка | ViewSonic |
| Потужність динаміків | 2 Вт |
| Настінний монтаж | Да |
| Покриття матриці | Матове |
| Споживання енергії | 7 |
| Споживання енергії в режимі очікування | 0.5 Вт |
| Розмір пікселя | 0.179 мм |
| Розмір екрана | 40 |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | HDMI, USB |
| Режим HDR | Да |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| Технологія | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Кути огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кути огляду по горизонталі | 178 ° |
| Функція повороту | Немає |
| Енергетичний клас | B |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 436 ₴


