
Вигнутий Philips 241E1SCA
7 919 ₴
- В наявності
- Код: 86785105
+380 (97) 308-94-32
Менеджер- 0 (800) 33-15-07Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монітор Philips 241E1SCA є вигнутим дисплеєм з діагоналлю 24 дюйми, що забезпечує комфортний огляд та мінімізацію навантаження на очі. Пристрій оснащений технологією VA, яка гарантує глибокий чорний колір та високу контрастність, а також широкі кути огляду. Монітор підтримує роздільну здатність Full HD 1920x1080 пікселів, що забезпечує чітке та яскраве зображення для роботи та розваг. Завдяки сучасному дизайну та ергономічній підставці, Philips 241E1SCA легко впишеться в будь-який інтер’єр і забезпечить зручність використання протягом тривалого часу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 |
| Глибина з підставкою | 202 мм |
| Річне споживання енергії | 22 кВтч |
| Діагональ екрана | 24 дюйми |
| Динаміки | Немає |
| Динамічне контрастне ставлення | 3000:1 |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Не можна застосувати |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | F |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мoдель | 241E1SCA/00 |
| Марка | Philips |
| Потужність динаміків | 6 Вт |
| Настінний монтаж | Да |
| Покриття матриці | Матове |
| Порти | D-Sub, HDMI |
| Споживання енергії | 27,9 |
| Споживання енергії в режимі очікування | 0.5 Вт |
| Розмір пікселя | 0.27 мм |
| Розмір екрана | 60 |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Режим HDR | Да |
| Сенсорний екран | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Немає |
| Технологія | Вигнутий |
| Тип матриці | VA |
| Тип підсвічування | Інше |
| Кути огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кути огляду по горизонталі | 178 ° |
| Функція повороту | Немає |
| Час відгуку | 4 мс |
| Частота оновлення | 75Гц |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 919 ₴










