Монітор Asus VA27UQSB 27" (90LM09WJB02170)
  • В наявності
  • Код: 167416620
Менеджер
    Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Основні
ВиробникAsus
Гарантійний термін12 міс
Колір корпусуЧорний
Сенсорний екранНі
СтанНовий
Тип матриціIPS
Частота поновлення60 Гц
Розміри
Вага6.5 кг
Екран
Час відгуку5 мс
Користувальницькі характеристики
Глибина з підставкою226 мм
Річне споживання енергії26 кВтч
Діагональ екрана27 дюймів
ДинамікиМає вбудовані динаміки
Динамічне контрастне ставлення1000:1
Додаткові функціїHDR
Клас енергоефективності в режимі SDRF
МoдельVA27UQSB
МаркаASUS
Потужність динаміків2 Вт
Настінний монтажДа
Покриття матриціМатове
ПортиDisplayPort, HDMI
Споживання енергії30
Споживання енергії в режимі очікування0.5 Вт
Розмір пікселя0.155 мм